Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Intertool

Набір інструментів Intertool Storm VT-3442

Фото - Набір інструментів Intertool Storm VT-3442
Відео 1Фото 9
Intertool Storm VT-3442
Загальна кількість одиниць
12 шт.
Викрутки для телефонів (презиційні)
4 шт
Викрутка
8 шт.
Шліцьові
SL6x38, SL6x125, SL5x100, SL3x75, SL2x50, SL2.5x50
Хрестові
PH2x38, PH2x125, PH1x100, PH0x75, PH0x50, PH00x50
Зберігання інструменту
підставка / полиця
Вага
0.89 кг
Офіційний сайт
intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool Storm VT-3442

Набір викруток, 12 од., S2, 38-125 мм, STORM INTERTOOL (VT-3442) UA VT-3442

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Набір викруток Intertool VT-3442 PH x SL Storm (у наборі 12 шт.)

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
527 грн.

Набір викруток із намагніченим наконечником 12 одиниць STORM INTERTOOL VT-3442

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
571 грн.

Динаміка цін на Intertool Storm VT-3442

Відеоогляди