Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Intertool

Набір інструментів Intertool HT-1250

Фото - Набір інструментів Intertool HT-1250
Фото 5
Intertool HT-1250
Загальна кількість одиниць
11 шт.
Комбіновані ключі
Розміри гайкових ключів
7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм
Зберігання інструменту
пластиковий тримач
Вага
1.17 кг
Офіційний сайт
intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool HT-1250

Набір ключів комбінованих 11шт., 7-19мм, Cr-V INTERTOOL HT-1250 HT1250

Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
408 грн.

Набор ключей комбинированных INTERTOOL HT-1250, 11 шт. (7 - 19мм), Cr-V

Назначение Набор рожково-накидных ключей INTERTOOL HT-1250 с широкой комплектацией: 7; 8; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 мм, позволяет подобрать необходимый ключ под любые задачи для монтажа и демонтажа резьбовых соединений гаек и болтов. Высокое качество изготовления Ключи изготовлены из прочной Cr-V стали, не подверженной разрушению,... щеобладают повышенным запасом прочности и выдерживают
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
409 грн.

Набір ключів комбінованих ріжково-накидних Intertool HT-1250 7-19мм (набір 11шт)

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
585 грн.

Набір ключів комбінованих ріжково-накидних 11 одиниць 7-19 мм Cr-V INTERTOOL HT-1250

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
634 грн.

Динаміка цін на Intertool HT-1250