Кухонний ніж Arcos Colour Prof 242100
Arcos Colour Prof 242100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 242100
Усі ціни 11 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof обвалочный 150 мм (242100) 242100 | 745 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof обвалювальний 150 мм (242100) 242100 | 758 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof обвалювальний 150 мм (242100) 242100 | 758 грн. |
Arcos 242100 | 747 грн. |
Ніж обробний Arcos Сolour-prof 15 см (242100) | 882 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →