Кухонний ніж Arcos 2900 291325
Arcos 2900 291325 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 291325
Ніж обробний чорний L 140 мм серія 2900 Arcos FD-291325 | 869 грн. |
Ніж обвалочний Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 14см (291325) | 868 грн. |
Ніж обвалочний 2900 140 мм Arcos (291325) | 650 грн. |
Відеоогляди
Колірні модифікації:
- 2900 291300 жовтий
- 2900 291322 червоний
- 2900 291323 синій
- 2900 291325 чорний
Модификації Arcos 2900 291325
Ціни на Arcos 2900 291325 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 291300 | від 650 грн. | 14 пропозицій | ||
Arcos 2900 291323 | від 650 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos 2900 291322 | від 650 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos 2900 291325 | від 650 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →