Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24511/085
Tramontina Profissional Master 24511/085 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24511/085
Усі ціни 13 →Кухонный нож Tramontina Professional Master обвалочный 127 мм White (24511 | 820 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 127 мм White (24511 | 753 грн. |
Tramontina Professional Master White 127мм (24511/085) 24511/085 | 753 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 127 мм W | 753 грн. |
TRAMONTINA 24511/085 | 749 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →