Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24601/185
Tramontina Profissional Master 24601/185 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24601/185
Усі ціни 16 →Ніж Tramontina Professional Master 24601/185 (127 мм) | 759 грн. |
Нож Tramontina Professional Master 24601/185 (127 мм) | 759 грн. |
Нож Tramontina Master 24601/185 | 798 грн. |
Нож TRAMONTINA MASTER (24601/185) 24601/185 | 775 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для обвалки птицы 127 мм упако | 798 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24601/185:
- Товщина леза – 2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →