Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24621/187
Tramontina Profissional Master 24621/187 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24621/187
Усі ціни 17 →Кухонный нож Tramontina Professional Master 24621/187 белый (6275421) | 876 грн. |
Нож обвалочный в инд. упаковке Tramontina Profissional Master 17,8 см 2462 | 876 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER (24621/187) 24621/187 | 705 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 178 мм White (24621 | 685 грн. |
Tramontina Profissional Master 178mm (24621/187) 24621/187 | 685 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24621/187:
- Товщина леза – 2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →