Литий диск JT 1179 8x18/5x112 ET45 DIA66
від 4 435 до 5 252 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації JT 1179 1
Характеристики
JT 1179 8x18/5x112 ET45 DIA66 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 1179 8x18/5x112 ET45 DIA66
Сортувати
Литые диски JT 1179 R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA66.6 (HS) 1000877144 | 4 859 грн. |
Диски JT 1179 8x18 5x112 ET45 DIA66,6 (HS) | 4 435 грн. |
JT 1179 8x18 5x112 ET45 DIA66.45 HS | 4 560 грн. |
JT 1179 HS (PCD5x112.0 R18 J8.0 ET45 DIA66) | 4 620 грн. |
Диск JT 1179 Hyper Silver R18 W8,0 PCD5x112 ET45 DIA66,45 | 4 633 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі