Каструля KORKMAZ Alfa A1031
KORKMAZ Alfa A1031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Alfa A1031
Усі ціни 7 →Каструля Каструля Korkmaz Alfa А1031 (30 см, 11 л) | 2 925 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Alfa А1031 (30 см, 11 л) | 2 479 грн. |
Кастрюля Korkmaz Alfa с крышкой 11 л A1031 | 3 363 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою ALFA 30*15 см 11 л (A1031) | 3 363 грн. |
Кастрюля Korkmaz Alfa 30x15 cм 11 л (A1031) | 3 541 грн. |
Каструля Korkmaz Alfa 30x15 см 11 л (A1031) | 3 541 грн. |
Каструля Korkmaz Alfa 30x15 см/11 л кругла, з кришкою (А1031) | 3 727 грн. |
Гарна каструля. Купив на 11 літрів. Дно, як заявляють багатошарове, але перевірити це не можу. На вигляд і за відчуттями від швидкості та рівномірності нагріву схильний вірити цій заяві. Сталь хороша, достатньої товщини. Ні натяку на крихкість чи можливість деформації. Ручки на контактному зварюванні. Кожна ручка має чотири контакти. Красиві. Полірування із заводу таке, що може посоперничати з дзеркалом. Єдиний можливий мінус це те, що дно досить сильно матове знизу. Я б віддав перевагу більш гладкій полірованій поверхні тому що будь-які нерівності/пори в металі і сліди від шліфування це зайвий привід для появи корозії та іржі (так, я розумію що це нержавіюча сталь але вона все одно не вічна). Загалом каструля, як і сказав, гарна. Виробник начебто Туреччина. Сподіваюся, прослужить довго. Зовнішній вигляд, якість Можливо вартість. Хоча якщо враховувати якість і саму сталь цілком адекватно |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →