Каструля KORKMAZ Gastro A2734
KORKMAZ Gastro A2734 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Gastro A2734
Каструля Korkmaz Gastro 36х33 см 33.5 л (A2734) | 4 724 грн. |
Кастрюля Korkmaz Gastro 36х33 см 33.5 л (A2734) | 4 683 грн. |
Кастрюля с крышкой Korkmaz Gastro 33,5 л A2734 | 6 285 грн. |
Каструля KORKMAZ висока 36 см 33,5 л GASTRO (A2734) | 6 285 грн. |
Модификації KORKMAZ Gastro A2734
Ціни на KORKMAZ Gastro A2734 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Gastro A2728 | від 1 282 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2730 | від 1 959 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2731 | від 2 450 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2732 | від 2 916 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2733 | від 3 800 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2734 | від 4 683 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2735 | від 5 539 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →