Сковорідка Krauff 25-45-099 28 см
Krauff 25-45-099 |
|
Не мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-099 28 см
Усі ціни 10 →Сковорода алюмінієва з антипригарним покриттям Krauff 28см (25-45-099) | 1 332 грн. |
Krauff 25-45-099 28 см 25-45-09928см | 799 грн. |
Krauff 25-45-099 | 795 грн. |
Krauff 25-45-099 | 1 198 грн. |
Сковорода Krauff алюмінієва 28 см (25-45-099) | 1 333 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Krauff 25-45-099
Ціни на Krauff 25-45-099 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-096 20 см | від 603 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauff 25-45-097 24 см | від 636 грн. | 12 пропозицій | ||
Krauff 25-45-098 26 см | від 715 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff 25-45-099 28 см | від 795 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →