Каструля Krauff Steil 26-238-018
Krauff Steil 26-238-018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Steil 26-238-018
Каструля з кришкою Krauff, 18 см, 2,2 л (26-238-018) | 679 грн. |
Каструля Krauff 2.2 л (26-238-018) | 713 грн. |
Krauff 26-238-018 Steil 2.2 л 26-238-018Steil2.2л | 679 грн. |
Каструля Krauff Steil 2.2 л (26-238-018) | 679 грн. |
Каструля Krauff Steil 2.2 л (26-238-018) | 950 грн. |
Модификації Krauff Steil 26-238-018
Ціни на Krauff Steil 26-238-018 |
---|---|---|---|---|
Krauff Steil 26-238-017 | від 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff Steil 26-238-018 | від 679 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff Steil 26-238-019 | від 583 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff Steil 26-238-020 | від 460 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →