Каструля Krauff Elite 26-238-056
Krauff Elite 26-238-056 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Elite 26-238-056
Усі ціни 9 →Каструля Krauff 2.6 л 18 см (26-238-056) | 914 грн. |
Кастрюля Krauff 2.6 л 18 см (26-238-056) | 899 грн. |
Krauff 26-238-056 | 870 грн. |
Krauff 26-238-056 18 см 26-238-05618см | 779 грн. |
Krauff 26-238-056 | 1 402 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Krauff Elite 26-238-056
Ціни на Krauff Elite 26-238-056 |
---|---|---|---|---|
Krauff Elite 26-238-054 | від 669 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-055 | від 699 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-056 | від 779 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-057 | від 818 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-058 | від 911 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-059 | від 1 226 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →