Кухонний топірець BergHOFF Essentials 4491017
BergHOFF Essentials 4491017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Essentials 4491017
Топорик Berghoff Essentials 17,5 см 4491017 | 899 грн. |
Сокирка BergHOFF Essentials 17.5 см (4491017) | 899 грн. |
Сокирка кухонний Essentials 27 см BergHOFF (4491017) | 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →