Сковорідка Maestro MR1203-22 22 см
Фото 8 |
Maestro MR1203-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1203-22 22 см
Усі ціни 19 →Maestro 1203-22-MR | 433 грн. |
Сковорода MR-1203-22 цвет бордо, толщ. стенки 3 мм с крыш. | 526 грн. |
Maestro MR-1203-22 | 577 грн. |
Сковорода універсальна Maestro MR-1203-22 22 см | 633 грн. |
Сковорода антипригарна Maestro - 220 мм MR-1203-22 | 530 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Maestro MR1203-22
Ціни на Maestro MR1203-22 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1203-22 22 см | від 433 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro MR1203-24 24 см | від 468 грн. | 32 пропозиції | ||
Maestro MR1203-26 26 см | від 520 грн. | 38 пропозицій | ||
Maestro MR1203-28 28 см | від 566 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →