Сотейник Maestro MR4724 24 см
Фото 8 |
Maestro MR4724 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR4724 24 см
Усі ціни 23 →Maestro 24 см (MR-4724) | 823 грн. |
Maestro 24 см (MR-4724) | 810 грн. |
Сковорода без крышки Maestro 24 см MR4724 | 1 376 грн. |
Maestro 4724-MR | 964 грн. |
Maestro MR-4724 | 1 082 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Maestro MR4724
Ціни на Maestro MR4724 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR4724 24 см | від 810 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro MR4728 28 см | від 855 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →