Сотейник Maestro MR1223-24 24 см
Фото 7 |
Maestro MR1223-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1223-24 24 см
Усі ціни 17 →Сотейник Maestro MR1223-24N | 655 грн. |
Сотейник Maestro MR1223-24N | 644 грн. |
Maestro 1223-24-MR New | 628 грн. |
Maestro MR-1223-24 | 847 грн. |
Стійник з антипригарним покриттям 24 см Maestro MR-1223-24 | 1 068 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Maestro MR1223-24
Ціни на Maestro MR1223-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1223-24 24 см | від 628 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro MR1223-26 26 см | від 959 грн. | 6 пропозицій | ||
Maestro MR1223-28 28 см | від 927 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →