Сковорідка Maestro MR1210-24 24 см
Фото 6 |
Maestro MR1210-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1210-24 24 см
Усі ціни 20 →Сковорідка Maestro MR-1210-24N 1210-24Nм | 483 грн. |
Maestro 1210-24N-MR | 462 грн. |
Maestro MR-1210-24-N | 600 грн. |
Сковорода антипригарна Maestro 240 мм MR-1210-24 (MR-1210-24N) (000017641) | 619 грн. |
Сковорода універсальна Maestro MR-1210-24-N 24 см | 658 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Maestro MR1210-24
Ціни на Maestro MR1210-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1210-24 24 см | від 462 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro MR1210-26 26 см | від 465 грн. | 22 пропозиції | ||
Maestro MR1210-28 28 см | від 535 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →