Літня шина Maxxis Victra Sport 5 265/50 R19 110Y
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Victra Sport 5 265/50 R19 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Victra Sport 5 265/50 R19 110Y
Усі ціни 31 →Шина Maxxis Victra Sport 5 SUV 265/50 R19 110Y XL | 5 721 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 SUV 265/50 ZR19 110Y XL | 5 926 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 SUV 265/50 ZR19 110Y XL | 6 033 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 SUV (265/50R19 110Y) | 5 902 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 VS5 SUV 265/50 R19 110Y XL | 6 646 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →