Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Відео 12Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Усі ціни 58 →Шина Michelin Pilot Alpin 5 275/45 R20 110V XL | 11 872 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 SUV 275/45 R20 110V XL | 11 660 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 SUV 275/45 R20 110V XL | 13 640 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 SUV 275/45 R20 110V XL | 12 111 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA5 SUV 275/45 R20 110V XL | 12 240 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V | від 11 536 грн. | 58 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V Porsche | від 12 481 грн. | 25 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V Run Flat | від 13 341 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 275/45 R20 110V Run Flat BMW/Mini | від 15 451 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →