Зимова шина Continental ContiWinterContact TS830P 275/45 R20 110V
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS830P 275/45 R20 110V 275/45 R20 110 V 275/45 R20 110 V Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS830P 275/45 R20 110V
Усі ціни 41 →Continental ContiWinterContact TS 830P SUV 275/45 R20 110V XL N0 | 11 009 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P SUV 275/45 R20 110V XL N0 | 12 610 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 275/45 R20 110V XL N0 FR | 14 257 грн. |
Continental ContiWinterContact TS830P (275/45R20 110V) | 11 406 грн. |
Зимние шины Continental ContiWinterContact TS 830P 275/45 R20 110V XL N0 1 | 11 668 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 3 2 |
Відкотив дві зими, минула була відносно без опадів проблем не було, ця зима повний жах їжджу по роботі за 700 км разів чи два на місяць на трасі добре собі веде проблем немає. У місті цієї зими пхали мене разів 8 тільки 2-3 рази з моєї вини. З паркування після снігопаду не міг 25 метрів виїхати сніг 30 см+ був. Близько години пхали. Коли на моє місце без проблем після мене заїхала шкода я а*уел. У мене ауді а6 с7 Асвальт та сніг до 20 см На великому снігу не їде зовсім, жижа, крига це жах рекомендую не купувати |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS830P 275/45 R20 110V
Ціни на Continental ContiWinterContact TS830P 275/45 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS830P 275/45 R20 110V | від 10 962 грн. | 41 пропозиція | ||
Continental ContiWinterContact TS830P 275/45 R20 110V Porsche | від 11 800 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →