Зимова шина Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H
Відео 36Фото 10 |
Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H 205/60 R16 96 H |
|
Фрикційна модель преміумкласу від одного з мастодонтів шинної галузі-французької компанії Michelin. Дебют покришки відбувся напередодні зимового сезону 2020-2021 рр.вона призначається для великого переліку легковиків, паркетників і кросоверів. Окремо випускається SUV-версія моделі. Дизайн протектора шини витриманий в направленому симетричному стилі. Гряда блоків в центральній частині протекторного малюнка покращує стабільність ходу, а дренажні канали нарощують об'єм у міру зносу протектора, за рахунок чого модель зберігає несхильність акваплануванню і слешпленінгу.
У блоках Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96h застосовуються різні типи ламелей: прорізи змінної товщини осушують контактна пляма, тоді як П-образні ламелі орієнтовані на підвищення жорсткості протектора, поліпшення керованості і маневреності. Також на підсушування контактної плями спрямована робота гумової суміші Flex-Ice 2.0 зі спеціальними мікропорожнинами, які володіють адсорбційним ефектом і ефективно вбирають вологу. За іншими пунктами програми окремим рядком відзначають збільшений експлуатаційний Пробіг гуми до критичного стирання протектора — в середньому вона може проїхати на 10-12 тис.кілометрів більше, ніж преміальні «Однокласники».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Купити Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H
Усі ціни 6 →Шина Michelin X-ICE SNOW 205/60 R16 96H XL | 4 109 грн. |
Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H XL | 4 278 грн. |
Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H XL | 4 400 грн. |
Michelin X-ice Snow 205/60 R16 96H | 4 120 грн. |
Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H XL 106630 | 4 364 грн. |
Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H XL | 4 318 грн. |
Завжди впевненість та прогнозованість.
Тиха Надійна На зледенілий засніжений вибоїстим підйомом ~45° із заднім приводом майже забрався, не вистачало місця для розгону.
З мого досвіду ~900т.км michelin - гума найдешевша, якщо ви розумієте як рахувати. користуюся Michelin X-Ice Snow 185/60 R16 86H кілька місяців |
Производства Россия Экономичная 5+
Тихая 5+ Водоотвод 5 Мокрый снег 5 Комфорт 5+ Цепкая 5+ Без гидро усилителя стал легче руль Обкатка +/- 100 км Пока рекомендую. Будет погода предлагать более серьезные испытания - протестирую отпишусь по возможности. Обледенелость 4 (лучше чем Альпина 3) (До north 3 по льду не дотягивает.) Но как не странно на обледенелый подъём я поднялся, и тормозит на обледенелости на 4. Прогнозируемая, рекомендую. Жаль что большинство считает её дорогой. |
Модификації Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H
Ціни на Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Michelin X-Ice Snow 205/60 R16 96H | від 4 109 грн. | 6 пропозицій |
Виробництво Росія.
Відмінно гальмує
На всі провокації до замету стабілізується і на льоду.
До шипованої michelin north 3 трохи не дотягує.
185/65r14
175/65r14
Обидва авто без abc