Кондиціонер Midea MTB-24HRFN1 70 м²
Midea MTB-24HRFN1 70 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MTB-24HRFN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MTB-24HRFN1
Ціни на Midea MTB-24HRFN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MTB-12HRFN1 35 м² | від 35 030 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTB-18HRFN1 50 м² | від 37 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTB-24HRFN1 70 м² | від 46 790 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTB-36HRFN1 100 м² | від 56 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTB-48HRFN1 140 м² | від 88 506 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTB-60HRFN1 160 м² | від 69 790 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →