Кондиціонер Midea MPPD-12CRN1 35 м²
Midea MPPD-12CRN1 35 м²
26 м²35 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:35 м²
Споживання:1350/- Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MPPD-12CRN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea MPPD-12CRN1 35 м²
Кондиционер Midea MPPD-12CRN1 | 16 999 грн. |
Кондиціонер MIDEA MPPD-12CRN1 | 16 800 грн. |
Кондиціонер Midea MPPD-12CRN1 | 17 390 грн. |
Шукала кондиціонер собі на дачу, довго вивчала в інтернеті інформацію, потім натрапила на мобільні кондиціонери. Зразу зрозуміла, що це мій варіант - не дуже кортіло викликати майстра, за 60 км. за місто, щоб встановлювати звичайний кондиціонер. Зручний у використанні, не потребує монтажу, зручно, що можна перевозити з однієї кімнати до іншої. Досить тихий, не заважає, охолоджує добре. Колеса практичні. Можна встановити таймер, що дуже зручно у використанні. Я повністю задоволена) зручний, не потребує монтажу, тихий, має таймер їх не має Мария Дрозда: користуюся Midea MPPD-12CRN1 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Midea MPPD-12CRN1
Ціни на Midea MPPD-12CRN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MPPD-09CRN1 26 м² | від 10 080 грн. | 5 пропозицій | ||
Midea MPPD-12CRN1 35 м² | від 16 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →