Кондиціонер Midea MUE-48HRDN1 150 м²
Midea MUE-48HRDN1 150 м²
130 м²150 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:150 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:6000/5590 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MUE-48HRDN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea MUE-48HRDN1 150 м²
Підлогово-стельовий кондиціонер Midea MUE-48HRDN1-QW (ERP)/MOU1-48HFN8-RR | 121 545 грн. |
Підлогово-стельова спліт-система (кондиціонер) MIDEA DCInverter ERP 4.0 R3 | 131 400 грн. |
Кондиционер MIDEA MUE-48HRDN1-Q/MOU-48HDN1-RW | 107 855 грн. |
Модификації Midea MUE-48HRDN1
Ціни на Midea MUE-48HRDN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MUE-36HRDN1 130 м² | від 89 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-48HRDN1 150 м² | від 107 855 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →