Кондиціонер Midea M4O-36FN1-Q 102 м² на 4 блоки(ів)
Midea M4O-36FN1-Q 102 м²
на 4 блоки(ів)
40 м²
на 2 блоки(ів)
53 м² на 2 блоки(ів)
74 м² на 3 блоки(ів)
76 м² на 3 блоки(ів)
80 м² на 4 блоки(ів)
102 м² на 4 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:102 м²
Споживання:4140/3360 Вт, клас охолодження A++, обігріву A
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики M4O-36FN1-Q
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea M4O-36FN1-Q
Ціни на Midea M4O-36FN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea M2O-14FN1-Q 40 м² на 2 блоки(ів) | від 37 225 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea M2O-18FN1-Q 53 м² на 2 блоки(ів) | від 34 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea M3O-27FN1-Q 74 м² на 3 блоки(ів) | від 53 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea M3O-21FN1-Q 76 м² на 3 блоки(ів) | від 44 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea M4O-28FN1-Q 80 м² на 4 блоки(ів) | від 54 129 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea M4O-36FN1-Q 102 м² на 4 блоки(ів) | від 71 840 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →