Кондиціонер Midea MCD-48HRN1 140 м²
Високопродуктивний касетний кондиціонер у форматі спліт-системи з трифазним електричним підключенням. Являє собою модель верхньої цінової категорії, орієнтовану на обслуговування офісних і комерційних приміщень значній площі (до 140 м²). Від звичайних спліт-систем з настінним монтажем відрізняється способом кріплення (монтується в просторі за секційним підвісною стелею). Комплектна декоративна панель кондиціонера Midea MCD-48HRN1 без проблем впишеться в приміщення з різним інтер'єром і стилем оформлення.
Встановлюється в приміщеннях з високою стелею (відстань від внутрішнього блоку до статі від 3 метрів). Забезпечує рівномірний розподіл холодного/теплого повітря в усі сторони. Передбачена можливість підключення повітропровода подачі припливного повітря (розташований на куті корпуса). Кондиціонер обладнаний механічними і вбудованими плазмовими (електростатичними) фільтрами для очищення повітря від пилу і знешкодження бактеріальних аерозолів. Підтримується робота по таймеру, коректний автоматичний рестарт після збоїв живлення і підключення дротяного пульта ДУ (в комплект не входить).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea MCD-48HRN1 140 м²
Midea Midea MCD-48HRN1-R/MOU-48HNB1-R | 74 100 грн. |
Кондиционер MIDEA MCD-48HRN1-R/MOU-48HRN1-R кассетный | 80 475 грн. |
Кондиціонер Midea MCD-48HRN1-R/MOU-48HRN1-R | 81 955 грн. |
Модификації Midea MCD-48HRN1
Ціни на Midea MCD-48HRN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MCD-24HRN1 70 м² | від 51 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MCD-36HRN1 105 м² | від 63 460 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea MCD-48HRN1 140 м² | від 74 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea MCD-60HRN1 160 м² | від 89 725 грн. | 2 пропозиції |