Кондиціонер Midea MCA3U-12FNXDO/MOU-12FN8-RDO 35 м²
Midea MCA3U-12FNXDO/MOU-12FN8-RDO 35 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:850/1100 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Функція розподілу повітряного потоку на 360°. Можливість підключення Wi-Fi модуля і групового пульта управління.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MCA3U-12FNXDO/MOU-12FN8-RDO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MCA3U-12FNXDO/MOU-12FN8-RDO
Ціни на Midea MCA3U-12FNXDO/MOU-12FN8-RDO |
---|---|---|---|---|
Midea MCA3U-12FNXDO/MOU-12FN8-RDO 35 м² | від 33 330 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCA-18FNXDO/MOU-18FN8-RDO 53 м² | від 43 293 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MCD-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO 70 м² | від 55 937 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCD-36FNXDO/MOU-36FN8-RDO 105 м² | від 64 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MCD-48FNXDO/MOU-48FN8-RDO 140 м² | від 89 893 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCD-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO 158 м² | від 95 976 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →