Кондиціонер Midea MTB-24HRN1 70 м²
Очікується у продажу 23 800 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 70; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7600; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 45/41; Функції: автовибір режиму роботи; таймер; авторестарт; підмішування повітря |
Midea MTB-24HRN1 70 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:70 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MTB-24HRN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MTB-24HRN1
Ціни на Midea MTB-24HRN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MTB-36HRN1 105 м² | від 40 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTB-48HRN1 140 м² | від 51 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTB-60HRN1 175 м² | від 57 510 грн. | 1 пропозиція |