Кондиціонер Midea MCD-60HRN1 160 м²
від 89 725 грн. Купити! Кондиционер MIDEA MCD-60HRN1-R/MOU-60HRN1-R кассетныйAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Midea MCD-60HRN1 160 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:160 м²
Споживання:6420/6050 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MCD-60HRN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MCD-60HRN1
Ціни на Midea MCD-60HRN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MCD-24HRN1 70 м² | від 51 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MCD-36HRN1 105 м² | від 63 460 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCD-48HRN1 140 м² | від 74 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCD-60HRN1 160 м² | від 89 725 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →