Витяжка Minola HBI 5227 I 700 LED нержавіюча сталь
Фото 9 |
Minola HBI 5227 I 700 LED нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 5227 I 700 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →Minola HBI 5227 I 700 LED | 3 059 грн. |
Minola Minola HBI 5227 I 700 LED 5902767907453 | 3 059 грн. |
Кухонна витяжка Minola HBI 5227 I 700 LED | 3 059 грн. |
Вытяжка Minola Hbi 5227 I 700 Led | 3 059 грн. |
MINOLA HBI 5227 I 700 LED | 2 966 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Minola HBI 5227 I 700 LED
Ціни на Minola HBI 5227 I 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 5227 WH 700 LED білий | від 2 880 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola HBI 5227 I 700 LED нержавіюча сталь | від 2 966 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola HBI 5227 IV 700 LED слонова кістка | від 2 755 грн. | 23 пропозиції | ||
Minola HBI 5227 GR 700 LED сірий | від 2 880 грн. | 23 пропозиції | ||
Minola HBI 5227 BL 700 LED чорний | від 2 880 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →