Умивальник Miraggio Marta 420 0000695 420 мм
Фото 10 |
Miraggio Marta 420 0000695 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Marta 420 0000695 420 мм
Усі ціни 17 →Умивальник Miraggio Marta 420, miramarble, білий глянцевий 60220241489 | 5 763 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник MARTA 420 | 5 763 грн. |
Умивальник MIRAGGIO MARTA 420 (0000695) | 5 763 грн. |
Умывальник MARTA 420 Miraggio 42x42 miraggio-0000695 | 5 763 грн. |
Умивальник Miraggio MARTA 420 (0000695) mi-0000695 | 5 763 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →