Насосна станція Optima OP550 IA
Фото 3 |
Optima OP550 IA |
|
Оснащена інтелектуальним частотним перетворювачем.
Частотний перетворювач дозволяє плавно запускати і зупиняти роботу станції і більш точно контролювати тиск води в системі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima OP550 IA
Усі ціни 13 →Автоматична насосна станція OPTIMA відцентрова OP550 IA PRIME 550Вт 3.5м³/ | 10 687 грн. |
Насосна станція Optima PRIME OP550 IA з інтелектуальним частотним перетвор | 10 687 грн. |
Насосная станция Optima Prime OP550 Ia с интеллектуальным частотным преобр | 10 648 грн. |
Насосная станция Optima PRIME OP550 IA с интеллектуальным частотным преобр | 10 687 грн. |
Насосна станція Optima PRIME OP550 IA з інтелектуальним частотним перетвор | 10 687 грн. |
ще 8 пропозицій
Габарити. Прийнятний дизайн. Можливість монтажу не є стіною. Добра упаковка. Інструкція зрозумілою мовою. У комплекті підключення для шлангів і фільтр найімовірніше для бочки. Мінімум елементів керування. Невелика потужність. Плавний запуск та зупинка. Автоматичний перехід у робочий режим після зупинки помилково. Чи не повноцінна інструкція. Пластик корпусу хліпкуватий. Інерційна автоматика. Часті помилки по датчику тиску та заблокованому ротору. користуюся Optima OP370 IA менше місяця |
Додати відгук
anonim
15 жовтня 2022, 15:58
Постоянное включение насоса #
Насос накачивает давление до установленного на дисплее. Затем двигатель отключается и через несколько секунд падает давление до той точки в которой включается насос. И так постоянно. Подскажите в чем проблема. Утечек нет.
anonim
25 квітня, 11:31
Чи є можливість монтажу у вертикальному положенні? #
Цікавить чи дійсно є можливість монтажу у горизонтальному та вертикальному положенні? І схема як це виглядає?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Optima OP550 IA
Ціни на Optima OP550 IA |
---|---|---|---|---|
Optima OP370 IA | від 8 726 грн. | 7 пропозицій | ||
Optima OP550 IA | від 9 787 грн. | 17 пропозицій | ||
Optima OP750 IA | від 10 910 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Інтерфейс станції має безліч налаштувань, побоювання яких на жаль відсутні в інструкції, хотілося б знати, на що впливають параметри, які висвічуються на табло при множинному натисканні клавіші живлення. При роботі виявив нюанс, видає помилку Е8 та Е3, що означає помилку датчика тиску та заблокований ротор, помилки йдуть через 30 секунд і станція повертається в робочий стан. Можливо датчик тиску пізно відпрацьовує і станція зупиняється за цими значеннями, можливо це можна підкоригувати змінивши параметри, опис яких відсутній в інструкції (надалі спробую встановити гідроакумулятор)
Всмоктування та нагнітання 1 дюйм відповідно, зроблено дуже якісно.