Насосна станція Optima OP-101 (000014282)
Відео 2Фото 3 |
Optima OP-101 вихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima OP-101
Усі ціни 23 →Насосна станція OPTIMA вихрова для чистої води OP-101 MINI 120Вт 1.8м³/ч H | 1 911 грн. |
Optima OP-101 "MINI MINI" | 1 850 грн. |
Насосна станція Optima OP-101 MINI MINI 171013032343 | 1 850 грн. |
Насосная станция Optima OP-101 Mini Mini | 1 841 грн. |
Насосная станция Optima OP-101 ″MINI MINI″ | 1 850 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →