Насосна станція Optima Jet 150S Prime-24
Optima Jet 150S Prime-24 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 150S Prime-24
Усі ціни 27 →Optima JET150S PRIME | 4 761 грн. |
Насосна станція Optima JET150S PRIME-24 бак VOLKS 1.3 кВт на гребінці 1710 | 6 522 грн. |
Насосная станция Optima JET150S PRIME-24 бак Volks (20211) | 6 498 грн. |
Насосная станция Optima JET150S PRIME-24 бак VOLKS 1,3кВт на ГРЕБЁНКЕ | 6 522 грн. |
Optima JET150S PRIME-24 VOLKS | 6 522 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Optima Jet 150S Prime-24
Ціни на Optima Jet 150S Prime-24 |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 150S Prime-24 | від 4 761 грн. | 31 пропозиція | ||
Optima Jet 150S Prime-50 | від 4 761 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →