Насосна станція Optima TPS-60 Mini
Optima TPS-60 Mini відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima TPS-60 Mini
Усі ціни 24 →Насосна станція OPTIMA вихрова для чистої води TPS60 MINI 370Вт 2м³/ч Hmax | 3 148 грн. |
Optima TPS60 "MINI" | 3 047 грн. |
Насосна станція Optima TPS60 MINI 171013032363 | 3 047 грн. |
Насосная станция Optima TPS60 "MINI" | 3 044 грн. |
Насосная станция Optima TPS60 ″MINI″ | 3 047 грн. |
ще 19 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції Optima TPS-60 Mini:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →