Насосна станція Optima Jet 100A-50
Optima Jet 100A-50 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 100A-50
Усі ціни 17 →OPTIMA JET100A-50 1,1кВт | 6 258 грн. |
Насосна станція Optima JET100A-50 1.1 кВт чавун короткий на гребінці 17101 | 6 258 грн. |
Насосная станция Optima JET100A-50 1,1кВт чугун короткий на гребенке | 6 235 грн. |
Насосная станция Optima JET100A-50 1,1кВт чугун короткий на гребёнке | 6 258 грн. |
OPTIMA JET100A-50 1,1кВт | 6 258 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →