Рюкзак Osprey Tempest 40 WM/L 40 л M/L
Відео 1Фото 6 |
Osprey Tempest 40 WM/L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Tempest 40 WM/L 40 л M/L
Усі ціни 20 →Рюкзак Osprey Tempest 40 009.2349 | 10 575 грн. |
Рюкзак туристический Рюкзак туристический Osprey Tempest 40 S21 Violac Pur | 9 195 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 40 Violac Purple - WM/L - фіолетовий (009.2349) 009. | 9 195 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 40 009.2349 | 9 195 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 40 Stealth Black WM/L чорний | 9 195 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Osprey Tempest 40 WM/L
Ціни на Osprey Tempest 40 WM/L |
---|---|---|---|---|
Osprey Tempest 30 WXS/S 28 л XS/S | від 7 895 грн. | 17 пропозицій | ||
Osprey Tempest 40 WXS/S 38 л XS/S | від 9 195 грн. | 10 пропозицій | ||
Osprey Tempest 40 WM/L 40 л M/L | від 9 195 грн. | 22 пропозиції | ||
Osprey Tempest 50 WXS/S 48 л XS/S | від 9 795 грн. | 8 пропозицій | ||
Osprey Tempest 50 WM/L 50 л M/L | від 9 795 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →