SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ
Видео 12Фото 5 |
Patriot Memory P300P256GM28 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Patriot Memory.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ
Все цены 73 →Patriot P300 256GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P300P256GM28) P300P256GM28 | 965 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 256GB Patriot (P300P256GM28) | 1 048 грн. |
Накопичувач SSD 256GB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P256 | 852 грн. |
SSD накопичувач PATRIOT P300 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 2280 (P300P256GM28 | 1 028 грн. |
SSD диск Patriot P300 256 GB (P300P256GM28) P300P256GM28 | 876 грн. |
eще 20 предложений
Ціна та якість Не знайшов. пользуюсь Patriot Memory P300P256GM28 несколько месяцев |
брав на 512ГБ. на диво все дуже добре працює, оскільки очікував чогось гіршого, брав за 800грн і за таку ціну все окей. та приблизно все за свою ціну нічого |
Показано 2 из 3 отзывов
eще 1 отзыв
Видеообзоры
Модификации Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28
Цены на Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | от 499 грн. | 59 предложений | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | от 775 грн. | 73 предложения | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | от 1 280 грн. | 66 предложений | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | от 2 276 грн. | 49 предложений | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | от 4 055 грн. | 53 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Швидкість відповідає заявленим даним.