Кухонний ніж Fissman Tanto 2423
Fissman Tanto 2423 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Tanto 2423
Гастрономічний ніж Fissman Tanto FS-2423 16 см | 453 грн. |
Гастрономічний ніж Fissman Tanto з лезом з нержавіючої сталі 16см (2423) | 398 грн. |
Ніж гастрономічний Fissman TANTO 16 см 2423 | 324 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Tanto з лезом з нержавіючої сталі 16 см | 365 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →