Сковорідка Con Brio CB-4207 20 см
Con Brio CB-4207 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-4207 20 см
Сковорода без крышки Con Brio 20 см 4207СВ 4207-СВ | 405 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Con Brio Eco Granite 20 см (CB-4207) | 521 грн. |
Сковорода без крышки Con Brio 20 см 4207СВ | 405 грн. |
CB 4207 Сковорода 20 см Eco Granite | 450 грн. |
Модификації Con Brio CB-4207
Ціни на Con Brio CB-4207 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-4187 18 см | від 351 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-4207 20 см | від 405 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-4227 22 см | від 493 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-4247 24 см | від 759 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-4287 28 см | від 562 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →