Умивальник REA Roxy 490 490 мм
Фото 15 |
REA Roxy 490 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Roxy 490 490 мм
Усі ціни 39 →Умивальник 49 см Rea Roxy l.grey REA-U6651 | 3 802 грн. |
Умивальник накладний REA ROXY C STONE L.GRAY 490x310x135мм сірий овальний | 3 802 грн. |
Раковина накладна Rea Roxy C серый (REA-U6651) REA-U6651 | 3 802 грн. |
Rea умивальник Rea Roxy 49 30,7x48,6 A Stone d.grey (REA-U6649) | 3 802 грн. |
Умивальник (раковина) REA ROXY B STONE NATURE накладний REA-U6650 | 3 802 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →