Умивальник REA Freja 510 510 мм (REA-U6647)
Фото 4 |
REA Freja 510 500 мм510 мм |
|
Глибина чаші — 110 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Freja 510 510 мм
Усі ціни 14 →Умивальник 51 см Rea Freja бежевий REA-U6647 | 5 632 грн. |
Умивальник накладний REA U6647 FREJA 510x395x140мм прямокутний бежевий rea | 5 632 грн. |
Умивальник Rea Freja 39,5x51, бежевий (REA-U6647) REA-U6647 | 5 632 грн. |
Rea умивальник Rea Freja 39,5x51 бежевий (REA-U6647) | 5 632 грн. |
Умивальник (раковина) REA FREJA BEIGE накладний REA-U6647 | 5 632 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації REA Freja 510
Ціни на REA Freja 510 |
---|---|---|---|---|
REA Freja 500 500 мм | від 5 632 грн. | 16 пропозицій | ||
REA Freja 510 510 мм | від 5 632 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →