Умивальник REA Vegas 570 570 мм
Фото 19 |
REA Vegas 570 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Vegas 570 570 мм
Усі ціни 32 →Умивальник накладний REA U6643 VEGAS 570x370x120мм асиметричний білий reac | 3 802 грн. |
Раковина накладна Rea Vegas білий REA-U6643 | 3 802 грн. |
Rea умивальник Rea Vegas 37x57 white (REA-U6643) | 3 802 грн. |
Умивальник (раковина) REA VEGAS накладний білий REA-U6643 | 3 802 грн. |
Умывальник Rea Vegas 37x57 white (REA-U6643) keramis-9722 | 4 752 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →