Каструля RiNGEL Besser RG-2021-22 (6869644)
Фото 7 |
RiNGEL Besser RG-2021-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Besser RG-2021-22
Усі ціни 11 →Каструля Ringel Besser з кришкою 22см/4.2л (RG-2021-22) | 1 114 грн. |
Кастрюля Ringel Besser с крышкой 22см/4.2л (RG-2021-22) | 1 114 грн. |
Кастрюля RINGEL Besser 22 см (4.2л) с крышкой нерж (RG-2021-22) RG-2021-22 | 1 031 грн. |
Ringel Besser (RG-2021-22) | 1 090 грн. |
Каструля Ringel Besser з кришкою 4,2 л (RG-2021-22) RG-2021-22 | 1 019 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації RiNGEL Besser RG-2021-22
Ціни на RiNGEL Besser RG-2021-22 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Besser RG-2021-16 | від 642 грн. | 8 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-18 | від 679 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-20 | від 749 грн. | 3 пропозиції | ||
RiNGEL Besser RG-2021-22 | від 880 грн. | 12 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-24 | від 956 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →