Змішувач Rozzy Jenori Baron Z014-1
Rozzy Jenori Baron Z014-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Baron Z014-1
Усі ціни 6 →Кран на раковину однозахватний ROZZY JENORI BARON хром силумін RBZ014-1 | 1 114 грн. |
Змішувач для раковини RJ BARON (RBZ014-1) RBZ014-1 | 1 114 грн. |
Змішувач-кран для раковини RJ Baron RBZ014-1 | 1 114 грн. |
Змішувач для умивальника ROZZY JENORI BARON RBZ014-1 | 1 108 грн. |
Змішувач для умивальника RJ BARON RBZ014-1, хром | 1 058 грн. |
Cмеситель для раковины Rozzy Jenori Baron (RBZ014-1) хром | 1 617 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →