Жорсткий диск Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ
Відео 32Фото 4 |
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ
Усі ціни 49 →Жесткий диск 3.5" 10TB Seagate (ST10000VN000) | 12 053 грн. |
Жорсткий диск 3.5" Seagate IronWolf SATA 10TB (ST10000VN0008) | 11 619 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate IronWolf 10 Tb (ST10000VN0008) | 10 065 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate IronWolf 10 Tb (ST10000VN000) | 11 841 грн. |
Жорсткий диск Seagate IronWolf 10 TB (ST10000VN0008) | 10 182 грн. |
1 1 3 8 |
Замовив для НАС. Встали, завелися, працюють. Вдень шум не чути, вночі є дискомфорт, але звикнути можна. ціна/об'єм, тихі під сильним навантаженням все ж таки можуть шуміти, вночі доставляє дискмофорт. Dmitry Bogart: користуюся Seagate ST6000VN001 менше місяця |
Жахливий відсоток браку від компанії Seagate. Замовлявши 2 диски. Перший приїхав зі браком і відразу після цього замовивши наступний з надією, що це був одинокий випадок. І що? Інший диск також приїздить зі браком. Як таке можливо, що два диски браковані?
Ці диски - це синонім купи витраченої години та нервів через сервіси та повернення коштів. Ні Жахлива якість |
Працює 4-5 день, говорити що HDD вогонь поки що рано, хотілося що б працював якомога довше, років так 5 :))) HDD купувався для збереження особистих даних, музика, фото, відео тощо 4 TB поки що достатньо . Надалі потрібно купувати NAS та 2 HDD по 4 TB мені б вистачило. Розетці дякую за СМІЛІВІСТЬ :) дякую за швидку доставку. Метод запису CMR, малошумний, ціна. Упаковка! |
Вартові галактики гігабайтної
У 2016 один з провідних гравців на ринку накопичувачів, компанія Seagate провела кардинальне оновлення свого модельного ряду, який обьеденили у віртуальну команду Seagate Guardian. В оновлену лінійку увійшли звичайні споживчі HDD Seagate BarraCuda, розраховані на системи відеоспостереження Seagate SkyHawk і створені для домашніх NAS-систем накопичувачі лінійки IronWolf з гелієвим наповненням. Саме про нього ми сьогодні і поговоримо.
Адаптивної прошивка AgileArray для NAS-серверів
Фичей «залізного вовка» стала підвищена експлуатаційна навантаження за мірками NAS-серверів (обіцяють 180 ТБ в рік) і використання адаптивної прошивки AgileArray, яка за допомогою механізму двоплощинного балансування покращує стабілізацію накопичувача, підвищує швидкість роботи і знижує енергоспоживання в RAID-масиві. Простіше кажучи вона мінімізує взаємний вплив декількох накопичувачів один на одного. Для вирішення цієї проблеми в IronWolf використовуються датчики обертальної вібрації. А для зниження споживання енергії Seagate забезпечила вінчестер програмним комплексом EPC, який у разі необхідності може знижувати активність електронних компонентів, паркувати головки, зменшувати швидкість обертання шпинделя і навіть вимикати двигуни. Як бачимо, набір специфікацій помітно відрізняється від інших ємних HDD, які розраховані на використання в серверних умовних дата-центрів.
Швидкий і гучний
Подібно BarraCuda Pro, жорсткі диски IronWolf 10TB спираються на сім пластин місткістю 1.4 ТБ, швидкість обертання шпінделя складає 7200 обертів за хвилину. При повсякденних сценаріях використання він демонструє високі швидкості (послідовна запис до 250 МБ/с), а швидкий кеш 256 МБ знижує рівень осідань швидкості при тривалому копіюванні. Єдиний мінус, що через високої швидкості обертання пластин IronWolf складно назвати тихим: в просте шум трохи вище фонового, при активній роботі він вже куди більш помітний, хоча і не виходить за пороги зони комфорту.
Модификації Seagate IronWolf ST10000VN0008
Ціни на Seagate IronWolf ST10000VN0008 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 ТБ кеш 256 МБ | від 3 004 грн. | 18 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST2000VN004 2 ТБ 64/5900 | від 3 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 ТБ 256/5400 | від 3 723 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST3000VN007 3 ТБ 64/5900 | від 4 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 ТБ 256/5900 | від 3 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 | від 4 692 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 ТБ 256/5400 | від 4 155 грн. | 67 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 ТБ N001 | від 6 801 грн. | 57 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 | від 6 421 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 ТБ N0022 | від 8 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 | від 7 380 грн. | 54 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ | від 9 738 грн. | 50 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 ТБ | від 9 477 грн. | 58 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST14000VN0008 14 ТБ | від 18 479 грн. | 6 пропозицій |