Жорсткий диск Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0149 2.4 ТБ FIPS 140-2
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0149 2.4 ТБ FIPS 140-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0149 2.4 ТБ FIPS 140-2
Seagate Enterprise Performance 10K Hdd - 2.4 Tb 10000 Rpm Sas3 256 Mb Cach | 20 720 грн. |
Seagate Enterprise Performance 10K Hdd - 2.4 Tb 10000 Rpm Sas3 256 Mb Cach | 21 238 грн. |
Seagate Enterprise Performance 10K Hdd - 2.4 Tb 10000 Rpm Sas3 256 Mb Cach | 21 756 грн. |
Модификації Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0149
Ціни на Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0149 |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129 1.2 ТБ Standard Model | від 7 707 грн. | 17 пропозицій | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1800MM0149 1.8 ТБ FIPS 140-2 | від 10 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1800MM0129 1.8 ТБ Standard Mode | від 9 723 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0149 2.4 ТБ FIPS 140-2 | від 20 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0129 2.4 ТБ Standard Model | від 11 152 грн. | 8 пропозицій |
Рекомендуємо