Кухонний ніж Fiskars Taiten 1066833
Fiskars Taiten 1066833 |
|
Клинок ножа виконаний з титану. Технологія LZR-EDGE утримує ріжучу кромку в 4 рази довше, ніж стандартні леза.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Taiten 1066833
Усі ціни 7 →Ніж для овочів Fiskars Titanium 10 см 1027297 | 3 134 грн. |
Нож для овощей Fiskars Titanium 10 см 1027297 | 3 134 грн. |
Нож для овощей Fiskars Titanium 1027297 | 3 134 грн. |
Ніж для коренеплодів Fiskars Titanium (1027297) | 3 134 грн. |
Ніж Fiskars Titanium для коренеплодів (1027297) | 4 179 грн. |
Ніж для овочів Fiskars Taiten 10 см 1066833 | 3 959 грн. |
Ніж для овочів Fiskars Titanium 10 см 1027297 | 3 134 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fiskars Taiten 1066833:
- Вага — 0.15 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →