Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8521.17
Відео 1Фото 5 |
Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8521.17
Усі ціни 26 →Кухонный нож Victorinox Swiss Classic Santoku 17 см 6.8521.17B | 2 690 грн. |
Ніж сантоку Victorinox SwissClassic Santoku 17см червоний (6.8521.17G) | 2 895 грн. |
Нож сантоку Victorinox SwissClassic Santoku 17см красный (6.8521.17G) | 2 895 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Santoku 17 см Red (6.8521.17b) | 2 487 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic Santoku 6.8521.17G | 3 048 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Кольорові варіанти:
- 6.8521.17 червоний
- 6.8523.17 чорний
- 6.8526.17L4 зелений
- 6.8526.17L5 рожевий
- 6.8526.17L8 жовтий
- 6.8526.17L9 помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.8521.17
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L8 | від 2 205 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 | від 2 205 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L5 | від 2 205 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 | від 2 205 грн. | 29 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 | від 2 205 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →